Oksana Muravska

Oksana Muravska

Інформація
  • м. Рівне
  • Досвід: більше 10-ти р.
  • Адміністративне право
  • Кримінальне законодавство
Виїзд в області
  • Рівненська
Освіта
  • Національний університет «Острозька академія»
Кар’єра

Мій юридичний досвід: понад 18 років, з який 7 років – адвокат.

Кредо: “Справедливість та права людини понад усе”.

Випускник програми Дистанційне навчання адвокатів правам людини «ILIA International Law In Advocacy», Вільнюс, Литва, 2015-2016, курс Ради Європи з прав людини HELP, 2017, стажування у Європейському Суді з прав людини, 2017, випускник курсу з прав людини Centre de la Protection Internationale, Страсбург, 2017-2018, випускник програми «Адвокат Майбутнього», випускник програми «Відкритий світ», яка фінансується парламентом США, проходила стажування у США на тему: «Правовий захист військовослужбовців».  Пройшла тритижневе стажування у США. На сьогоднішній день є учасником курсу «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту».

Окрім адвокатської діяльності беру активну участь у громадському житті країни – є засновником та активним учасником Громадських організацій «Автомайдан Рівне», «Автомайдан Одеса», «Пріоритет – життя».

 

Спеціалізація – кримінальне право та процес. 

 

З початком подій на Сході України, є захисником військових ЗСУ у кримінальних провадженнях, у яких військових переслідують за виконання військового обов’язку.

Окрім того, є представником потерпілих – батьків дівчаток, які загину у таборі «Вікторія» у м. Одеса.

Разом з батьками загиблих дівчаток заснували Громадську організацію «Пріоритет – життя», основною метою діяльності якої є правозахисна діяльність, правова допомога потерпілим у кримінальних провадженнях

Адвокатську діяльність здійснюю у м. Рівне, Одеса, Київ, Луганській та Донецькій областях.


Поки що, не має жодної справи


База юристів

Всі юристи

Незалежні завдяки вам

Якщо ви теж вважаєте, що журналістика повинна бути незалежною, чесною і сміливою, станьте співучасником «Bihus.info». Підтримай нас пожертвуванням, щоб ми і далі могли писати про те, про що бояться подумати інші.