Заяви та скарги

НАЗК провело повну перевірку декларації фігуранта і передало матеріали до НАБУ

Результат: Національне агентство з питань запобігання корупції провело перевірку декларації екс-голови Держрезерву Вадима Мосійчука, встановило порушення та направило відповідні матеріали до правоохоронних органів.

Передісторія: журналісти Bihus.Info з’ясували, що у родичів екс-голови Держрезерву Вадима Мосійчука з’явився міні-готель і подарована квартира на Печерську. З цією інформацією юристи проєкту “Свої Люди” звернулись з заявою до НАЗК, щодо встановлення кримінального правопорушення, за ст. 366-1 КК України та проведення повної перевірки декларації. Після перевірки декларації НАЗК повідомило про передачу матеріалів до НАБУ.

Якщо вам потрібна допомога у складанні заяви чи скарги – звертайтесь до Андрія Сербіна чи шукайте юриста в своєму місті у нашій базі юристів або звертайтесь на пошту [email protected]Незалежні завдяки вам

Якщо ви теж вважаєте, що журналістика повинна бути незалежною, чесною і сміливою, станьте співучасником «Bihus.info». Підтримай нас пожертвуванням, щоб ми і далі могли писати про те, про що бояться подумати інші.