Супровід під час досудового розслідування

Досудове розслідування: юристи через суд добились відкриття провадження у НАБУ

Результат: За інформацією активістів ГО “Трипільський край” щодо ймовірної розтрати 4,6 млн на ремонті водогону, Національне антикорупційне бюро внесло відомості до ЄРДР і допитало активістів в якості свідків.

Передісторія: громадські активісти з ГО “Трипільський край” м. Українка виявили ймовірну розтрату на ремонті водогону і звернулись за допомогою до юристів проєкту “Свої люди”. Юристи звернулись до НАБУ, однак антикорупційне бюро справу не відкрило. Після чого юристи пішли до суду і добились рішення щодо внесення даних до ЄРДР. А після відкриття провадження у НАБУ, юристи склали клопотання щодо допиту активістів у якості свідків. Клопотання задоволено і Ольга Нос та Владислав Ларченко вже дали свідчення в НАБУ.

Прагнете, щоб і ваші кейси перетворювались на кримінальні справи? Знаходьте свого юриста на головній сторінці.Незалежні завдяки вам

Якщо ви теж вважаєте, що журналістика повинна бути незалежною, чесною і сміливою, станьте співучасником «Bihus.info». Підтримай нас пожертвуванням, щоб ми і далі могли писати про те, про що бояться подумати інші.