Судові справи

Bihus.Info Vs Головач: суддя попросив фігуранта уточнити вимоги

Апдейт: після заяви клопотання адвоката Bihus.Info Євгена Воробйова суддя висловив прохання до представника позивача уточнити позовні вимоги. У клопотанні до судді було наголошено, що статтею 42 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) України», визначено, що редакція, журналіст не несуть відповідальності за публікацію відомостей, які не відповідають дійсності, принижують честь і гідність громадян і організацій, порушують права і законні інтереси громадян або являють собою зловживання свободою діяльності друкованих засобів масової інформації і правами журналіста, якщо вони є дослівним відтворенням матеріалів, опублікованих іншим друкованим засобом масової інформації з посиланням на нього.

Передісторія: Головач А.В. та Головач О.А. висунули вимоги до Bihus.Info (ГО ТОМ 14) та Бігуса Д.С. про визнання недостовірною інформації в сюжеті “Стрип-клуб, 13 будинків та елітні авто Генерала-податківця”, оскільки журналісти використали дослівні цитати Шейнкера О.О., який давав коментар інформагентству ТОВ «Європейська медіа груп», а журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» використали цитати видання.

Сам сюжет можна згадати тут.

https://youtu.be/rfGN3gOFCVw


Незалежні завдяки вам

Якщо ви теж вважаєте, що журналістика повинна бути незалежною, чесною і сміливою, станьте співучасником «Bihus.info». Підтримай нас пожертвуванням, щоб ми і далі могли писати про те, про що бояться подумати інші.