До проекту «Свої люди» Bihus.Inf звернувся керівник ГР «Чесно» Віта Думанська, з проханням надати юридичну допомогу для організації.

За результатами чого, в квітні 2020 юристами проекту «Свої люди» проаналізовано відкриту інформацію в засобах масової інформації (далі – ЗМІ) та надано більше 100 юридичних консультацій з питання наявності/відсутності в публікаціях ЗМІ ознак корупційних правопорушень, або інших правопорушень пов’язаних з корупцією у депутатів Полтавської, Київської, Дніпропетровської  місцевих рад.

Завдяки чому на підставі згаданої вище роботи на  сьогодні внесено 36 публікацій ЗМІ про депутатів до бази фігурантів антикорупційних розслідувань ГР «Чесно», що  дасть змогу виборцю отримати у зручному вигляді всю інформацію на відповідного депутата та зробити відповідні висновки.

Тож беріть приклад з наших колег та звертайтесь за юридичними консультаціями до наших юристів, які з радістю зроблять усе, щоб запобігти таким негативним наслідкам як позови від фігурантів про захист честі, гідності та ділової репутації.